Бюлетень Науково-методичного центру навчальних закладів ДСНС України № 24-2015 Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 15 of 15
Issue DateTitleAuthor(s)
2015ПРОВЕДЕННЯ МОНІТОРИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ РІВНЯ ЗНАНЬ УЧНІВ ЩОДО ДІЙ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ТА ПОРЯДКУ УКРИТТЯ В ЗАХИСТНИХ СПОРУДАХЮр'єва Ю.Г.
2015ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДПРАЦІВНИКІВ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХОСТУШмига С.А.
2015ЗАСТОСУВАННЯ МОБІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНО- КРНСУЛЬТАЦІЙНОГО ПУНКТУ У НАВЧАННІ НАСЕЛЕННЯ ДІЯМ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХЦитлес І.В.
2015ДЕЯКІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТКУ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ ПЕДАГОГАУляшкевич М.О.
2015ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ФНТЕРАКТИВНИХ МЕТОДІВ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ГРУПОВОГО ЗАННЯТТЯ З ІНСТРУКТОРАМИ КОНСУЛЬТАЦІЙНИХ ПУНКТІВСосновська А.М.
2015СУЧАСНІ ПІДХОДИ Й ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ В СИСТЕМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУСолодовник І.Г.
2015САМООСВІТА І САМОВДОСКОНАЛЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОГО ПРАЦІВНИКАПрохоренко А.С.
2015МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ ЛЕКЦІЙ У НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИОстроверх О.О.
2015ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЗДІЙСНЕННЯ МЕТОДИЧНОГО СУПРОВОДУ ПІДГОТОВКИ І ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ОБЄКТОВИХ НАВЧАНЬ І ТРЕНУВАНЬ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУМул А.М.
2015ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА, ЯК НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА ФУНЦІОНУВАННЯ НАВЧАННЯ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ, У СУЧАСНИХ СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНИХ УМОВАХ НАШОЇ ДЕРЖАВИЛевицький Н.Б.
2015ДО ПРОБЛЕМ ПРЕДСТАВЛЕННЯ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ТЕРМІНОЛОГІЇ СФЕРИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В КОДЕКСІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИКучеренко О.Ф.
2015ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ТРЕНАЖЕРІВ ПРИ ВИВЧЕНІ РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ КОНТРОЛЬНИХ ПОЖЕЖНИХДурєєв В.О.
2015ЗАСТОСУВАННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ – ОДИН ІЗ НАПРЯМКІВ УДОСКОНАЛЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУВовчук С.Г.; Яковець Н.М.
2015ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОМПЬЮТЕРНОЙ МОДЕЛИ НАСОСНОЙ УСТАНОВКИ ПОЖАРНОГО АВТОМОБИЛЯ В ПРОЦЕССЕ ОБУЧЕНИЯ И ПРИ ОПРЕДЕЛЕНИИ ИЗМЕНЕНИЯ ЕЕ ХАРАКТЕРИСТИК ПРИ ВНЕСЕНИИ ИЗМЕНЕНИЙ В КОНСТРУКЦИЮВасильев С.В.; Калиновский А.Я.; Соколов Л.Н.
2015ВИКОРИСТАННЯ ПСИХОЛОГІЇ ЗОРОВОГО СПРИЙНЯТТЯ У НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ ПРОЦЕСІ З УРАХУВАННЯМ ФУНКЦІЙ КОЛЬОРУБукін М.П.; Ігнатьєв О.М.; Толкунов І.О.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 15 of 15