Browsing by Author Чиркіна-Харламова, М.А.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
2023-06Гальванохімчні функціональні покриття тернарними сплавами кобальту з молібденом та вольфрамомГапон, Ю.К.; Слепужніков, Є.Д.; Чиркіна-Харламова, М.А.; Грицина, І.М.; Гапоненко, Ю.І.
2023-09МОНІТОРІНГ РАДІАЦІЙНОЇ ТА ХІМІЧНОЇ ОБСТАНОВКИ І СТАНУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА У ЗОНІ ВОЄННОГО КОНФЛІКТУЧиркіна-Харламова, М.А.; Слепужніков, Є.Д.; Гапон, Ю.К.
2023Повсякденна діяльність співробітників кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил на службі підготовки досвідчених фахівців у сфері радіаційно-хімічного захисту в мирний час та в умовах воєнного стануТрегубов, Д.Г.; Слепужніков, Є.Д.; Чиркіна-Харламова, М.А.; Мінська, Н.В.
2023Повсякденна діяльність співробітників кафедри СХХТ факультету ОРС на службі підготовки досвідчених фахівців у сфері радіаційного та хімічного захисту в мирний час та в умовах воєнного стану.Слепужніков, Є.Д.; Чиркіна-Харламова, М.А.; Мінська, Н.В.; Трегубов, Д.Г.
2024-05Прогнозування параметрів пожежної небезпеки алканів на підставі моделювання кластерної будови полум’яТрегубов, Д.Г.; Чиркіна-Харламова, М.А.; Гапон, Ю.К.; Змага, Я.В.
2023-12СИНТЕЗ ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ОБ’ЄКТІВ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИГапон, Ю.К.; Слепужніков, Є.Д.; Чиркіна-Харламова, М.А.
2024Спосіб електричної оцінки якості коксуТрегубов, Д.Г.; Дадашов, І.Ф.; Чиркіна-Харламова, М.А.; Мінська, Н.В.; Трегубова, Ф.Д.; Гапон, Ю.К.; Шаршанов, А.Я.
2023Фізико-хімічні основи розвитку та гасіння пожеж горючих рідинТрегубов, Д.Г.; Чиркіна-Харламова, М.А.; Гапон, Ю.К.; Мінська, Н.В.; Дадашов, І.Ф.