Please use this identifier to cite or link to this item: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/10197
Title: Проблеми у соціальній адаптації українських ветеранів
Authors: Скориніна-Погребна, Ольга Володимирівна
Андрєєва, Єлизавета
Keywords: ПРОБЛЕМИ У СОЦІАЛЬНІЙ АДАПТАЦІЇ
УКРАЇНСЬКі ВЕТЕРАНи
Issue Date: Dec-2019
Publisher: Opole, 2019
Citation: Improving the Life Quality: View of Scientists. Volume of Scientific Papers. The Academy of Management and Administration in Opole
Abstract: Перебування на війні суттєво впливає на психологічний стан людини, тому можна відзначити, що більшість учасників бойових дій повертаються з військової зони із значними змінами у психіці через пережитий травматичний досвід. Військовослужбовці, які брали участь в бойових діях та повернулись до умов цивільного життя, представляють собою особливу категорію населення, що потребує психологічного супроводу. Складність ситуації полягає в тому, що характер психотравмування у військовослужбовців носить двофакторний характер. Під час служби у зоні бойових дій вони отримують психологічне травмування через постійний ризик для життя,інтенсивне фізичне та психологічне навантаження, неможливість задоволення базових потреб. Це так звані первинні стресогенні фактори. Повернення до цивільного життя викликає певний ряд труднощів – нерозуміння з боку оточуючих, негативні стереотипи стосовно подій у військовій зоні, відсутність держаної допомоги у рішенні соціальних проблем.
Description: Перебування на війні суттєво впливає на психологічний стан людини, тому можна відзначити, що більшість учасників бойових дій повертаються з військової зони із значними змінами у психіці через пережитий травматичний досвід. Військовослужбовці, які брали участь в бойових діях та повернулись до умов цивільного життя, представляють собою особливу категорію населення, що потребує психологічного супроводу. Складність ситуації полягає в тому, що характер психотравмування у військовослужбовців носить двофакторний характер. Під час служби у зоні бойових дій вони отримують психологічне травмування через постійний ризик для життя,інтенсивне фізичне та психологічне навантаження, неможливість задоволення базових потреб. Це так звані первинні стресогенні фактори. Повернення до цивільного життя викликає певний ряд труднощів – нерозуміння з боку оточуючих, негативні стереотипи стосовно подій у військовій зоні, відсутність держаної допомоги у рішенні соціальних проблем.
URI: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/10197
Appears in Collections:Кафедра психології діяльності в особливих умовах

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Volume_WSZiA_2019.pdf10,44 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.