Please use this identifier to cite or link to this item: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/10964
Title: ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ МЕХАНІЗМУ ПІДВИЩЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РІВНЯ ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ
Authors: Тарадуда, Дмитро Віталійович
Безугла, Юлія Сергіївна
Keywords: надзвичайна ситуація
техногенна безпека
управління безпекою
Issue Date: 10-Apr-2020
Publisher: Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України
Citation: Матеріали ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ГАСІННЯ ПОЖЕЖ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ»
Abstract: Україні вимагає проведення детального комплексного аналізу безпеки промислових об’єктів та створення підходів до розробки моделі управління регіональним рівнем техногенної безпеки та попередження надзвичайних ситуацій на потенційно-небезпечних об’єктах (ПНО) з метою розробки науково обґрунтованого підґрунтя для створення механізмів підтримки прийняття рішень з розвитку системи управління регіональним рівнем техногенної безпеки на ПНО в регіонах України. Запропонований підхід підвищення рівня техногенної безпеки припускає рішення трьох основних завдань.
Description: Проведене дослідження є розвитком і продовженням роботи, в якій описана трирівнева модель управління промисловою безпекою на основі розвитку систем її управління (управління промисловою безпекою). Однак, на відмінну від попереднього дослідження, запропонований в даній роботі підхід до розробки моделі управління регіональним рівнем техногенної безпеки та попередження надзвичайних ситуацій на ПНО дозволяє вирішити три основні завдання забезпечення техногенної безпеки.
URI: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/10964
Appears in Collections:Кафедра організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робітItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.