Please use this identifier to cite or link to this item: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/13414
Title: Забезпечення дотримання екологічних вимог до виробничої діяльності ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» за рахунок очищення його газових викидів від парів хлору
Authors: Ткаченко, О.О.
Рябченко, К.В.
Коваленко, С.А.
Keywords: пари хлору
навколишнє природнє середовище
абсорбер
чотириххлористий вуглець
Issue Date: 17-Mar-2021
Citation: Ткаченко О.О. Забезпечення дотримання екологічних вимог до виробничої діяльності ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» за рахунок очищення його газових викидів від парів хлору / О.О. Ткаченко, К.В. Рябченко, С.А. Коваленко // Матеріали науково практичної конференції всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія» (17 – 19 березня 2021 р.). – Полтава: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», 2021. – С. 48.
Abstract: Захист навколишнього природного середовища від шкідливих викидів є однією з найважливіших проблем сучасності, так як зрос тання промислового виробництва і по дальше збільшення викидів шкідливих речовин в атмосферу може спричинити серйозні наслідки глобального характеру. Основні джерела промислового забруднення атмосфери підприємства чорної та кольорової металургії, комплек си підприємств хімічної галузі, а також підприємства з виробництва будівельних матеріалів.
URI: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/13414
Appears in Collections:Кафедра прикладної механіки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Коваленко, Ткаченко, Рябченко_Полтава.pdf1,55 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.