Please use this identifier to cite or link to this item: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/13755
Title: Акумулятивні властивості чорнобривців в процесі фіторемедіації забруднених важкими металами грунтів
Authors: Рибалова, Ольга Володимирівна
Мельнік, Людмила Василівна
Бондаренко, Олександр Олексійович
Коробкіна, Каріна Миколаївна
Keywords: важкі метали, фітореиедіація, чорнобривці
Issue Date: Nov-2021
Publisher: Stockholm, Sweden
Citation: Trends of development modern science and practice. Abstracts of IX International Scientific and Practical Conference. Stockholm, Sweden. 2021. Pp. 207-211.
Abstract: Однією з проблем сьогодення є забруднення ґрунтового покриву сполуками шкідливих речовин. З розвитком сучасної урбанізації та індустріалізації, забруднення навколишнього природного середовища важкими металами визначено однією з основних проблем у сучасному суспільстві. Інтенсифікація сільськогосподарського землекористування, розвиток промислового виробництва, накопичення промислових та побутових відходів призвели до забруднення ґрунтів важкими металами. Концентрації металів у ґрунті ростуть загрозливими темпами та впливають на ріст рослин, розвиток ґрунтової мікрофлори, безпеку харчових продуктів та здоров’я населення. Токсичність металів має прямі наслідки для флори, яка є невід'ємною частиною екосистем.
URI: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/13755
Appears in Collections:Кафедра охорони праці та техногенно-екологічної безпекиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.