Please use this identifier to cite or link to this item: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/13925
Title: Аналіз небезпеки змін клімату в Харківській області
Authors: Рибалова, Ольга Володимирівна
Цимбал, Богдан Михайлович
Золотарьова, Софія Олександрівна
Keywords: клімат, прогноз, здоров'я населення, Харківська область
Issue Date: Nov-2021
Publisher: Херсон : ОЛДІ-ПЛЮС
Citation: Четверта Міжнародна науково-практична конференція “Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку” : збірник матеріалів (21–22 жовтня 2021, м. Херсон, Україна). – Херсон : ОЛДІ-ПЛЮС, 2021. – с. 237-240
Abstract: Проблема змін клімату має світове значення і широко обговорюється політиками, бізнесменами, екологами, суспільством та засобами масової інформації. Зміна клімату негативно впливає на здоров'я населення, стан атмосферного повітря, поверхневих і підземних вод, стійкість природних екосистем. За останні десятиліття спостерігаються зміни клімату в Україні, і прогнозується, що зміни можуть бути серйознішими в майбутньому. За даними українського Гідрометцентру, відмічається, що за останні 30 років спостерігається стрімке підвищення середньо річної температури повітря по всій території України на 1,2°C.
URI: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/13925
Appears in Collections:Кафедра охорони праці та техногенно-екологічної безпекиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.