Please use this identifier to cite or link to this item: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/14168
Title: ОЦІНКА ЧАСУ СПРАЦЮВАННЯ ТЕПЛОВИХ ПОЖЕЖНИХ СПОВІЩУВАЧІВ МЕТОДОМ ВИПРОБУВАНЬ
Authors: Дурєєв, Вячеслав Олександрович
Issue Date: Feb-2021
Citation: Суб’єкти забезпечення цивільного захисту (регіонального та місцевого рівня) в реалізації завдань із запобігання та ліквідації наслідків НС: матеріали круглого столу. – Харків: НУЦЗУ, 2021. С. 37-38.
Abstract: Вибір обладнання систем пожежної сигналізації (СПС) вимагає урахування вимог до її технічних характеристик. Це випливає з умов роботи СПС при можливій пожежі, та виборі параметрів СПС, які найбільш підходять до певних сценаріїв розвитку пожежі. У документації СП, що входять в СПС, наводиться час спрацьовування для одного або двох заданих значень швидкості зростання температури навколишнього повітря. Відсутність значення інерційності СП утрудняє аналіз роботи СП в умовах, коли швидкість підвищення температури відрізняється від приведених значень. Динамічні параметри СП, визначаються по математичній моделі сповіщувача, що враховує тип ЧЕ, конструктивне виконання, діапазон робочих температур.
Description: Отримані результати та наведені формули дозволяють визначати час спрацювання та динамічну температуру спрацювання теплового пожежного сповіщувача при визначених значеннях швидкості зміни температури
URI: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/14168
Appears in Collections:Кафедра автоматичних систем безпеки і інформаційних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
100тезисы 2021 Харков круглый стол.doc72,5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.