Please use this identifier to cite or link to this item: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/16991
Title: БАГАТОМІРНА ІМІТАЦІЙНА МОДЕЛЬ СТАНУ БЕЗПЕКИ ОБ’ЄКТА, ЯК ПРЕДМЕТ ВИЗНАЧЕННЯ ПРІОРИТЕТІВ ПРИ УПРАВЛІННІ ПРОМИСЛОВОЮ БЕЗПЕКОЮ ПОТЕНЦІЙНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ОБ’ЄКТІВ
Authors: Тарадуда, Дмитро Віталійович
Шевченко, Роман Іванович
Keywords: надзвичайна ситуація
імітаційна модель
потенційно небезпечний об’єкт
Issue Date: 25-Apr-2012
Publisher: Національний університет цивільного захисту України
Citation: Матеріали І Всеукраїнської науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ»
Abstract: Згідно останніх досліджень питання забезпечення безпеки хімічно-небезпечних об’єктів є дуже актуальним. У зв'язку з цим виникає потреба формування обґрунтованої процедури оцінки існуючих загроз з метою подальшого визначення попереджувальних заходів та заходів зі зниження рівня ризику аварій на потенційно небезпечних промислових об'єктів. З цією метою нами розроблена методика, відповідно до якої, оцінка та управління безпекою об’єкта здійснюється за трирівневою схемою. Одним із основних елементів схеми методики є другий рівень, на якому здійснюється побудова та аналіз багатомірної імітаційної моделі стану безпеки об’єкта, що є предметом для визначення пріоритетів при управлінні його промисловою безпекою. Багатомірна імітаційна модель стану безпеки об’єкта будується на основі коефіцієнтів небезпеки , отриманих на першому рівні шляхом аналізу впливів комбінації трьох груп факторів небезпеки різної природи на функціонування об’єкта контролю.
URI: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/16991
Appears in Collections:Кафедра організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робітItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.