Please use this identifier to cite or link to this item: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/22309
Title: КОЗАЦЬКА КУЛЬТУРА ЇЇ ОСОБЛИВОСТІ ТА ХАРАКТЕРНІ ОЗНАКИ
Other Titles: КОЗАЦЬКА КУЛЬТУРА ЇЇ ОСОБЛИВОСТІ ТА ХАРАКТЕРНІ ОЗНАКИ. Наука в соціокультурному розвитку людства: історичне становлення і сучасний стан: Матеріали Всеукраїнської науково–практичної конференції молодих вчених. ‒ Х.: Національний університет цивільного захисту України, 2024. ‒ 314 с.
Authors: Сарапін, Сергій
Гонтаренко, Людмила Олександрівна
Keywords: козацька культура, ідентичність, релігійні елементи, мистецьво, соціокультурний феномен
Issue Date: 14-Nov-2024
Publisher: Х.: Національний університет цивільного захисту України, 2024.
Citation: Наука в соціокультурному розвитку людства: історичне становлення і сучасний стан: Матеріали Всеукраїнської науково–практичної конференції молодих вчених. ‒ Х.: Національний університет цивільного захисту України, 2024. ‒ 314 с.
Abstract: Козацька культура є важливим елементом української історії та ідентичності, яка розвивалася в XV-XVIII століттях на території сучасної України, особливо в регіоні Запорізької Січі. Ця культура поєднувала в собі військові, політичні, релігійні та мистецькі елементи, створюючи унікальний соціокультурний феномен. Уявіть собі світ, де воїнська етика була основою життя. Козаки — професійні воїни, їхнє існування було тісно пов’язане з постійними військовими походами, боротьбою проти Османської імперії, татар та інших ворогів. Але не лише вояцтво визначало їхню суть. Вільне козацтво організовувалося на демократичних принципах: козаки самі обирали своїх отаманів та інші керівні посади на загальних зборах — радах. Братерство та рівність були важливими елементами, які допомагали підтримувати єдність у боротьбі за свободу.
URI: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/22309
Appears in Collections:Кафедра соціальних і гуманітарних дисциплін

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
14.11.2024 Сарапін, Гонтаренко.pdf356,77 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.