Please use this identifier to cite or link to this item: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/9965
Title: Глобальний еволюціонізм як сучасна картина світу
Authors: Юрченко, Любов Іванівна
Мухіна, Маргарита Миколаъвна
Keywords: концепція глобального еволюціонызму,
картина світу
модель еволюції
всесвіт
Issue Date: 3-Apr-2019
Publisher: Харків : ХДУХТ
Citation: Зб. Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки: Всеукраїнська науково-практична конференція. – 3 квітня 2019 р. : [тези у 2-х ч.]
Abstract: Тісний взаємозв’язок між людиною, сучасними технологіями і оточуючим світом обумовив, вважаємо, підвищений інтерес до концепції глобального еволюціонізму, метою якої є побудова універсальної моделі еволюції, що пов’язує воєдино розвиток космосу і життя на Землі в його природному і соціальному виявленні. Сучасна наука знайшла теоретичні і методологічні засоби для створення єдиної моделі універсальної еволюції, виявлення загальних законів природи, які пов’язують у єдине ціле походження Всесвіту (космогенез), виникнення Сонячної системи, нашої планети (геогенез), життя (біогенез) і, нарешті, виникнення людини і суспільства .
URI: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/9965
ISBN: 978-966-405-472-7
Appears in Collections:Кафедра соціальних і гуманітарних дисциплінItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.