Please use this identifier to cite or link to this item: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/10198
Title: Психологічний стан рятувальників та спортсменів після фізичної травми
Authors: Скориніна-Погребна, Ольга Володимирівна
Домненко, Алена
Keywords: ПСИХОЛОГІЧНИЙ СТАН РЯТУВАЛЬНИКІВ
ПСИХОЛОГІЧНИЙ СТАН СПОРТСМЕНІВ
Issue Date: Dec-2019
Publisher: Opole, 2019
Citation: Improving the Life Quality: View of Scientists. Volume of Scientific Papers. The Academy of Management and Administration in Opole, 2019
Abstract: Майже усі з постраждалих після реабілітації повернуться до роботі у ДСНС і мають виконувати ті ж самі обов’язки, що й до травми. Наразі в Україні, через скорочення штату психологів ДСНС, недостатньо уваги приділяється особовому складу і роботі з травмованими рятувальниками. Рятувальники самі звертаються по допомогу, але з урахуванням нашої ментальності, це трапляється дуже рідко і коли ситуація вже виходить на серйозний рівень. У спортивних командах високого рівня ситуація складається дещо інакше: у кожній команді є психолог, який проводить поетапну психологічну реабілітацію паралельно з фізичною. Але команди трохи нижчого рівня не мають штатного психолога і, частіш за все, або йдуть зі спорту, або самі намагаються пройти шлях психологічної реадаптації, що може ускладнити стан і залишити у психіці не пророблену психотравму.
Description: Майже усі з постраждалих після реабілітації повернуться до роботі у ДСНС і мають виконувати ті ж самі обов’язки, що й до травми. Наразі в Україні, через скорочення штату психологів ДСНС, недостатньо уваги приділяється особовому складу і роботі з травмованими рятувальниками. Рятувальники самі звертаються по допомогу, але з урахуванням нашої ментальності, це трапляється дуже рідко і коли ситуація вже виходить на серйозний рівень. У спортивних командах високого рівня ситуація складається дещо інакше: у кожній команді є психолог, який проводить поетапну психологічну реабілітацію паралельно з фізичною. Але команди трохи нижчого рівня не мають штатного психолога і, частіш за все, або йдуть зі спорту, або самі намагаються пройти шлях психологічної реадаптації, що може ускладнити стан і залишити у психіці не пророблену психотравму.
URI: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/10198
Appears in Collections:Кафедра психології діяльності в особливих умовах

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Volume_WSZiA_2019.pdf10,44 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.