Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/16680
Назва: Графічні комп’ютерні технології проектування нехаотичних механічних систем
Автори: Семків, Олег Михайлович
Калиновський, Андрій Якович
Сухарькова, Олена Іванівна
Ключові слова: Комп’ютерна графіка, рівняння Лагранжа другого роду, метод проекційного фокусування, машина требушет
Дата публікації: 2022
Видавництво: МДПУ ім. Б. Хмельницького
Бібліографічний опис: Сучасні проблеми моделювання
Серія/номер: 24;19
Короткий огляд (реферат): Розглянуто приклади застосування технології проектування механічних систем, що базуються на елементах комп’ютерної графіки. Розвинуто теми робіт, де графічні комп'ютерні технології використовувались для дослідження маятникових механічних систем. Тобто розрахунку параметрів механічної системи так, щоб її маятникові коливання стали періодичними (нехаотичними). Для розвитку досліджень необхідно комп’ютерні графічні технології проектування адаптувати для інших механічних систем з метою надання їх рухам технологічної не хаотичності завдяки обраним допустимим значенням параметрів. В роботі застосовується метод Лагранжа для консервативних динамічних систем. Для визначення наближеного розв’язку системи рівнянь Лагранжа другого роду необхідно допустимі значення параметрів системи погодити між собою за допомогою методу проекційного фокусування. Ці етапи здійснюються шляхом графічних побудов в середовищі пакету maple. Достовірність одержаного розв’язку перевіряється за допомогою його унаочнення засобами комп’ютерних анімацій.
Опис: Сучасні проблеми геометричного моделювання.-Мелітополь: Видавництво МДПУ ім. Б. Хмельницького, 2022.–С.169-178
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/16680
ISSN: 2313-125Х
Розташовується у зібраннях:Інженерної та аварійно-рятувальної технікиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.