Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/21183
Назва: НООАНАЛІЗ КОЕВОЛЮЦІЇ СУСПІЛЬСТВ Й ОСВІТ ТА ПРОГНОЗ МАЙБУТНЬОГО
Автори: Журбинський, Дмитро Анатолійович Григорян, Микола Борисович
Ключові слова: Еволюція, суспільства, освіти, п’ять принципів індустріальної освіти, криза людства, точка біфуркації, відсутність прогнозів розвитку освіт, дві меганоореволюції, модель освіти для середини ХХІ ст.
Дата публікації: 2023
Видавництво: Міжнародний науковий журнал «Грааль науки»
Серія/номер: ;26
Короткий огляд (реферат): Продовжуючи загальний напрям колективних пошуків незалежної групи науковців і педагогів України з назвою «Київський клуб АНТИКОЛАПС», об’єднаних ідеєю боротьби з усіма загрозами для людства, актив Клубу у цій статті розглядає дві меганоореволюції (№1 — заміна старих виробництв екоідеальними ноотехнологіями; №2 — створення правдивої історії еволюції Homo і всіх суспільств), які приховує пандемія і збройна спроба рашистів стати гегемонами людства. У центрі уваги перебуває взаємодія і зміна суспільств та створених ними систем освіти (освіт). Половина статті — аналіз цієї теми в 2002 році, закінчення — критичний аналіз недоліків наявних передбачень щодо освіт у майбутньому. Доведено їх помилковість через ігнорування вказаних меганоореволюцій. Автори пропонують створювати нооплани розвитку освіти в Україні на основі врахування радикальних змін життєдіяльності всіх Homo через вплив виробничої і гуманітарної меганоореволюцій. Наведено довгостроковий прогноз з акцентуванням найістотніших інновацій у навчанні, житті і мисленні всього населення Землі. Відзначено труднощі точного прогнозування третьої меганоореволюції — стрибка у можливостях Штучного інтелекту.
Опис: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/21183
Розташовується у зібраннях:21.06.02 - пожежна безпека

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Журбинський Д.А. серпень 2023.pdf499,37 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.