Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/22285
Назва: ОСОБЛИВОСТІ НАДАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ, ЯКІ ПЕРЕЖИЛИ ПСИХОТРАВМУЮЧУ ПОДІЮ
Автори: Овсяннікова, Яніна Олександрівна
Дата публікації: 31-тра-2024
Видавництво: Одеський державний університет внутрішніх справ
Бібліографічний опис: Овсяннікова Я.О. Особливості надання психологічної допомоги дітям, які пережили психотравмуючу подію. Захист прав дитини в умовах військової агресії: матеріали Міжнародної науково-практичної конференції (м. Одеса, 31 травня 2024 р.). – Одеса : ОДУВС, 2024. С. 113-115.
Короткий огляд (реферат): Психологічний супровід дітей, чиї батьки загинули під час несення служби, є особливо важливим, оскільки така втрата може сильно позначитися на їхньому емоційному стані та психологічному самопочутті. При наданні психологічної допомоги дітям важливо враховувати їх вік, стать, індивідуальні особливості, а також період часу, що пройшов з моменту втрати. Такий індивідуальний підхід дозволить забезпечити максимально ефективну та належну підтримку кожній дитині.
Опис: Динаміка процесів забезпечення захисту прав дитини, які відбуваються у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні та жорстоким поводженням країни агресора, призводить до того, що діти стають жертвами та свідками воєнних злочинів, потерпають, як фізично, так і психічно. Тому важливо звертати увагу на необхідність забезпечення психологічного, соціального, юридичного супроводу в аспекті пріоритетного забезпечення прав дітей та збереження дитячого ментального здоров’я в умовах війни. Оскільки діти – це наша майбутня нація, яка повинна бути фізично та психічно здоровою!
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/22285
Розташовується у зібраннях:Науково-дослідний центр

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Овсяннікова_Я_О_захист_прав_дитини_31_травня_2024.pdf681,22 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.