Please use this identifier to cite or link to this item: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/5505
Title: Розвиток професійної мотивації майбутніх працівників ДСНС під час їх навчання у ВНЗ
Authors: Ушакова, Ірина Михайлівна
Шовкун, Олена
Keywords: мотивація
Професійна мотивація
мотиви
потреби
професійна діяльність
Issue Date: 2017
Publisher: НУЦЗУ
Citation: Проблеми екстремальної та кризової психології. Збірник наукових праць. – Вип. 22. – Харків, НУЦЗУ, 2017 – С. 275 - 284
Abstract: Мотивація професійної діяльності працівників ДСНС є важливим елементом забезпечення успішного виконання ними службових обов’язків Тому актуальність даного дослідження зумовлена необхідністю встановлення особливостей прояву мотиваційних тенденцій працівників ДСНС на етапі їх входження у професію та виявленням різних джерел активності майбутніх рятувальників, які адекватно відобразяться у відповідних індикаторах ефективності професійної діяльності та індивідуальних стратегіях професійного зростання. В ході емпіричного дослідження виявлено, що в процесі професійного становлення курсантів НУЦЗУ зменшується значення мотивів, пов’язаних з отриманням професійних знань та навичок, мотивів престижу та утилітарних, мотивів отримання морального задоволення від виконуваної праці а також бажання приносити користь суспільству своєю роботою. Але суттєво підвищується спонукальна сила матеріальних мотивів.
Description: Мотивація професійної діяльності працівників ДСНС є важливим елементом забезпечення успішного виконання ними службових обов’язків Тому актуальність даного дослідження зумовлена необхідністю встановлення особливостей прояву мотиваційних тенденцій працівників ДСНС на етапі їх входження у професію та виявленням різних джерел активності майбутніх рятувальників, які адекватно відобразяться у відповідних індикаторах ефективності професійної діяльності та індивідуальних стратегіях професійного зростання. В ході емпіричного дослідження виявлено, що в процесі професійного становлення курсантів НУЦЗУ зменшується значення мотивів, пов’язаних з отриманням професійних знань та навичок, мотивів престижу та утилітарних, мотивів отримання морального задоволення від виконуваної праці а також бажання приносити користь суспільству своєю роботою. Але суттєво підвищується спонукальна сила матеріальних мотивів.
URI: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/5505
Appears in Collections:Кафедра психології діяльності в особливих умовах

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Ушакова, Шовкун стаття .pdf406,56 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.