Please use this identifier to cite or link to this item: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/10192
Title: Психологічні методи подолання посттравматичних розладів у дітей переселенців
Authors: Скориніна-Погребна, Ольга Володимирівна
Keywords: Військова психологія
подолання посттравматичних розладів
Issue Date: Mar-2018
Publisher: Міжнародна науково-практична конференція «Військова психологія у вимірах війни і миру: проблеми, досвід, перспективи»
Citation: Міжнародна науково-практична конференція «Військова психологія у вимірах війни і миру: проблеми, досвід, перспективи»
Abstract: Сучасна соціально-політична ситуація в Україні сформувала тенденції порушень в розвитку дитини. Найбільш складними є такі, які пов’язані з незадоволеною потребою в безпеці, що стрімко розвиває симптоматику тривожних порушень. Основними факторами, які це провокують є спостереження серйозної агресії, погрози життя близькій людині, погроза власному життю. Зміни в психіці дитини є стійкими та ведуть до розвитку симптоматичної тріади: повторення нав’язливих спогадів та думок щодо травмуючи подій, нейровегетативної гіперактивності та уникання особистісних контактів.
Description: Сучасна соціально-політична ситуація в Україні сформувала тенденції порушень в розвитку дитини. Найбільш складними є такі, які пов’язані з незадоволеною потребою в безпеці, що стрімко розвиває симптоматику тривожних порушень. Основними факторами, які це провокують є спостереження серйозної агресії, погрози життя близькій людині, погроза власному життю. Зміни в психіці дитини є стійкими та ведуть до розвитку симптоматичної тріади: повторення нав’язливих спогадів та думок щодо травмуючи подій, нейровегетативної гіперактивності та уникання особистісних контактів.
URI: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/10192
Appears in Collections:Кафедра психології діяльності в особливих умовах

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Skorynina-Pogrebna.pdf208,83 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.