Please use this identifier to cite or link to this item: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/16563
Title: Оцінка зношування рисунка протектора за інтенсивністю випромінюваного нею тепла
Authors: Коханенко, Володимир Богданович
Єрмоленко, Данило Юрійович
Keywords: Випромінюване тепло, шини аварійно-рятувальних автомобілів, рисунок протектора, інтенсивність зношення, внутрішні дефекти, поверхнева температура
Issue Date: 28-Oct-2022
Publisher: Національний університет цивільного захисту України
Citation: Матеріали круглого столу " Обєднання теорії та практики - запорука підвищення готовності оперативно-рятувальних підрозділів до виконання дій за призначенням"
Abstract: В роботі взято до уваги, що внутрішні дефекти шин можливо визначати за поверневими температурними полями. На підставі статистичних даних встановлено, що для шин пожежних та аварійно-рятувальних автомобілів глибина рисунка протектора повинна бути меншою (в порівнянні з господарськими втомобілями), оскільки вони мають по-перше - незначні пробіги, а по-друге – значні перевантаження під час руху (максимально можливі швидкості на поворотах, часті розгони й гальмування). Процес оцінювання рисунка протектора шини по інтенсивності його зношування довготривалий та потребуючий значні кошти на проведення експериментальних досліджень. Тому, в роботі пропонується простіший спосіб оцінки геометрії рисунка протектора та інтенсивності його зношування, а саме по випромінюванному ним теплу. Це дає змогу за допомогою нескладних приладів в умовах державних пожежно-рятувальних частин визначати стан зношування протектора та придатність шин для подальшого безпечного їх застосування. Також існує можливість визначення за поверхневими температурними полями позитивних чи негативних змін як у конструкції так і у формі рисунка протектора, так і ступені зношення протектора.
URI: http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/16563
Appears in Collections:

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Збірка тез доповідей_Коханенко.pdf471,29 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.